Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka dzieci z Przedszkola Samorządowego im. Pluszowego Misia w Szlichtyngowej spotkały się ze Strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej naszej gminy.
Z tej okazji dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny. Wręczyły strażakom laurki, kwiatki oraz dyplomy. Dzieci dowiedziały się jak ciężka, trudna i niebezpieczna jest praca strażaka. Zobaczyły jak wygląda strój strażaka gotowego do akcji, jakiego sprzętu używają w swojej pracy.
Dużą atrakcją dla dzieci były pokazy wykorzystania sprzętu gaśniczego oraz przymierzanie hełmu strażackiego.
Na zakończenie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia ze strażakami. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, za co serdecznie DZIĘKUJEMY

DOCENIAJMY PRACĘ STRAŻAKÓW!!!!