Dnia 23.11 w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste „ Pasowanie na Przedszkolaka “

Do grona zacnych przedszkolaków dołączyły dzieci 3,4,5 i jedno 6-letnie. Dzieciaczki zaprezentowały się poprzez odśpiewanie piosenek, wyrecytowanie wierszyków oraz piękny taniec. Po występach złożyły ślubowanie i zostały pasowane przez Pana Dyrektora na prawdziwego przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia przedszkolaki otrzymały dyplomy i słodkie upominki. Tego dnia w naszym przedszkolu obchodziliśmy również bardzo ważną uroczystość a mianowicie Dzień Pluszowego Misia, w związku z czym wszystkie dzieci wraz ze swoimi paniami zatańczyły w rytm misiowej muzyki. Starsze przedszkolaki po powrocie do swoich klas bawiły się dalej ale przebrane w przepiękne stroje, 6-latki przemieniły się w postaci bajkowe, były słodkości i zabawy. Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za słodkie rożki.