akcja Szlichtyngowa na 4 łapy

W naszym przedszkolu została zorganizowana zbiórka dla organizacji działającej w Szlichtyngowej
pt.” Szlichtyngowa na 4 łapy”. Żywność, zabawki, miseczki, koce i poduszki dla kotków oraz kropelki na pchły trafiły w ręce osób zajmujących się pomocą tym małym zwierzakom. Zbiórka trwała od 14.02.- 25.02.2022 roku. Akcja miała na celu uświadomienie dzieciom potrzeby niesienia pomocy. Każda z grup zaangażowała się w zbiórkę. Za co serdecznie dziękuję nauczycielom, rodzicom i dzieciom. Tak jak obiecałam grupa, która zbierze największą ilość darów zostanie nagrodzona i w związku z tym grupa 5- latków Smerfów została nagrodzona za największe zaangażowanie.
Jeszcze raz dziękuję bardzo każdej osobie, która przyczyniła się do pomocy naszym kotkom. A grupie 5 -latków gratuluję.
Żaneta Miaskowska.