Spis rzeczy potrzebnych dla przedszkolaków w roku szkolnym 2022/2023

KAŻDĄ RZECZ PROSZĘ PODPISAĆ
5-LATKI
-papcie
-strój gimnastyczny (biała koszulka i krótkie spodenki) w worku – podpisane koniecznie!
6-LATKI
-chusteczki mokre
-papcie x2 (do szkoły i do przedszkola – druga para papci dotyczy tylko dzieci obiadowych)
Drodzy rodzice „Wyprawka plastyczna do przedszkola” dla wszystkich grup wiekowych zostanie zakupiona z wydawnictwa „Bambino”. Zestaw zawiera 26 rodzajów materiałów plastyczno – technicznych do wykorzystania przez cały rok podczas zajęć. Koszt wyprawki dla jednego dziecka wynosi 65 zł. Wpłaty będą Państwo dokonywać u wychowawców do 15.09.2022 roku. Pakiety Kart Pracy zostały już dostarczone do przedszkola, koszt podadzą wychowawcy, rozliczamy się również u wychowawcy do 15.09.2022r.
Grupy „0”, czyli 6-latki rok szkolny rozpoczynają uroczyście, dlatego 1 września rozpoczynają Mszą św. o godzinie 8.00, po czym przychodzą wraz z rodzicami na spotkanie informacyjne do sal, które znajdują się w budynku szkoły podstawowej.